Wsparcie dla Pawła
"Wsparcie dla Pawła" - Paweł Wichrowski ma 30 lat. Od trzech lat swoje życie zawodowe związał z policją. Zapalony sportowiec. Trenował piłkę nożną, boks, judo oraz brazylijskie ju-jitsu, osiągając sukcesy w tym nawet mistrzostwo Polski w swojej kategorii. Jako magister wychowania fizycznego trenował dzieci oraz prowadził zajęcia w przedszkolach z najmłodszymi.

Zawsze chciał robić coś ważnego, praca w Policji i służbach specjalnych była jego calem. Ambitny, dążący do celu z marzeniami, z kochającą żoną i planami na przyszłość. Służba w Samodzielnym Pododziale Kontrterrorystyczny Policji te cele spełniał.

Niestety świat runął 14.12.2020 podczas ćwiczeń, w trakcie których spadł z dużej wysokości. Poważne obrażenia w tym krwiak mózgu, połamane nogi w tym złamanie otwarte, obrzęk płuc, połamana twarzoczaszka. Paweł przeszedł już dwie operacje, czeka go kolejna. Leży pod respiratorem i walczy o życie.

Gdy tylko jego stan zostanie ustabilizowany będzie potrzebna długoterminowa rehabilitacja a także leki i inne niezbędne potrzeby pomagające w powrocie do sprawności . To wszystko generuje koszty, które dla młodego małżeństwa są niewyobrażalne. Zróbmy wszystko aby Paweł wrócił jak najszybciej do pełnego zdrowia.

Został już wybudzony i rozpoczynamy rehabilitację.


Rozmowa z Pawłem i jego żoną z portalem Polska Mówi - zapraszamy

Dlatego każda złotówka będzie potrzebna którą możesz przekazać dla Pawła na konto:

Alior Bank nr 18 2490 0005 0000 4600 6874 5845
z dopiskiem: Darowizna - Wsparcie dla Pawła


adres biura:
Fundacja Byłych Żołnierzy
i Funkcjonariuszy Sił Specjalnych "SZTURMAN"
ul. Mieszka I 26, 44-121 GliwiceLicytacje dla Pawła na stronie zapraszamy