„Walczymy z Wojtkiem”

kpr. rez. Wojciech Zawiska były żołnierz 18 Batalionu Powietrzno-Desantowego z Bielska Białej .
Niestety w grudniu 2014 roku zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę szpikową wysokiego ryzyka (nowotwór złośliwy układu krwiotwórczego).
Obecnie jest leczony w Klinice Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji szpiku we Wrocławiu, Gliwicach i Szczecinie.

Do tej pory przeszedł kilka linii leczenia chemioterapią, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.
Leczenie utrudnione jest licznymi powikłaniami, czyli upośledzeniem funkcji szpiku.
Wobec stwierdzenia braku odpowiedzi na dotychczasowe leczenie, konieczne jest zastosowanie bardzo kosztownej terapii farmakologicznej, na którą rodziny niestety nie stać, a może ona uratować życie!
Dlatego z całego serca bardzo prosimy o pomoc by pokonać chorobę.

ul. Mieszka I 26, 44-121 Gliwice

z dopiskiem „Walczymy z Wojtkiem”