Statut Fundacji

FUNDACJA BYŁYCH ŻOŁNIERZY I FUNKCJONARIUSZY SIŁ SPECJALNYCH SZTURMAN

Porozumienia

Filmy i reportaże o Fundacji

Zapraszamy do obejrzenia filmów z zajęć i zawodów organizowanych przez Fundację SZTURMAN

EDUKACJA PROOBRONNA

Szkolenia klas mundurowych oraz organizacji proobronnych.

KURSY I SZKOLENIA INTEGRACYJNE

Nasi Podopieczni

FUNDACJA SZTURMAN REALIZUJE ZADANIA ZLECONE PRZEZ MON

Od 2015 roku fundacja realizuje zadania zlecone przez Ministerstwo Obrony Narodowej.
Szkolenia ogólnowojskowe zawarte w minimum programowym zalecanym przez MON, a ponadto pokazujemy pewne elementy działania charakterystycznego dla jednostek specjalnych. Organizujemy jedne z trudniejszych zawodów sportowo-obronnych dla młodzieży szkół mundurowych i organizaccji proobronnych.

SZKOLENIA

15 - 01.05.2022 r.

WESOŁEGO ALLELUJA

Święta to czas szczególne dni, przepełnione rodzinnym ciepłem, miłością i magiczną atmosferą.
28 - 12.06.2020 r.

Dzień Weterana

Weteranom misji międzynarodowych, uczestnikom misji pokojowych, żołnierzom, funkcjonariuszom i pracownikom Polskich Kontyngentów Wojskowych z okazji Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa oraz Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ składamy wyrazy najwyższego uznania.
30 - 31.12.2019 r.

Akcja "Prezent na Mikołajki"

Prezent na Mikołajki” Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Mikołajki. Nie dla wszystkich będzie to czas radości. Puste miejsce przy stole wzbudzać będzie smutek szczególnie u osieroconych dzieci. Dlatego chcemy choć w symboliczny sposób zastąpić nieobecnych rodziców. Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Prezent na Mikołajki”.