Aktualności

Prezent na Mikołajki” Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia oraz Mikołajki. Nie dla wszystkich będzie to czas radości. Puste miejsce przy stole wzbudzać będzie smutek szczególnie u osieroconych dzieci. Dlatego chcemy choć w symboliczny sposób zastąpić nieobecnych rodziców. Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji „Prezent na Mikołajki”.
W dniach 30.09 - 02.10.2019r w Czarnej Białostockiej Instruktorzy Fundacji prowadzili szkolenia klas mundurowych.
Coroczne Spotkanie Byłych Żołnierzy i Pracowników Jw 4101 które odbędzie się 04.10.2019 godzina 9:00 Mszą św. w kaplicy obok JWK.
Następnie o godzinie 11:00 uroczysty apel na terenie jednostki, po zakończeniu apelu złożenie kwiatów pod pomnikiem.
W tym samym dniu spotkanie z poczęstunkiem godzina 18:00 w Restauracji Oblacka Przystań Kokotek ( dawna Silesiana)
28 - 28.05.2019 r.

Dzień Weterana

8:00 - 12:00  stadion MOSiR Czeladź ul. Sportowa 2 - Zawody sportowo-obronne dla szkół ponadgimnazialnych
8:00 - 12:00  hala sportowa MOSIR Czeladź ul. Sportowa 2 - Zawody sportowe dla weteranów -  turniej halowy piłki nożnej.
12:30 - 13:30 Msza św. w intencji poległych w misjach pokojowych i stabilizacyjnych w kościele św. S. Biskupa ul.Pieńkowskiego 1
13:30 - 13:45 Złożenie kwiatów przed pomnikiem poświęconym „Czeladzianom poległym za wolność i niepodległość ojczyzny”
13:00 - 16:00 Pokaz sprzętu MON i MSW - Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia” ul. Dehnelów 45
14:00 - 16:00 Uroczysta zbiórka Weteranów MON i MSW - Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia” ul. Dehnelów 45
W dniach 13-14.10.2018 roku odbyła się trzecia edycja zawodów sportowo-obronnych dla stowarzyszeń i klas mundurowych pod nazwą „PROOBRONNI 2018”.
W zawodach wzięło udział 21 drużyn pięcio-osobowych w dwóch kategoriach: kobiet i męska z mieszaną.

Reprezentacje 16 drużyn w kategorii męskiej i mieszanej:
I Liceum Ogólnokształcące CN-B  w Białymstoku, Brygada Kszykszy ZSZ Lubliniec, SMS – Racibórz, „GRODZKA TEAM” – Łęczyca, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2- Rydułtowy, VII Liceum Ogólnokształcące Legnica, SKS  Victroia V LO Białystoku, LOK PMDK Snajper Chrzanów, ZSP nr 5 Krosno, Warszyc – Kłobucku, CEM – Ełk, Strzelcy Rzeczpospolitej – Gliwice, Kazik – Lubliniec oraz trzy drużyny ZSE-U z Zabrza.

Reprezentacje 5 drużyn w kategorii kobiet:
CEM – Ełk, SKS  Victroia V LO Białystoku, VII Liceum Ogólnokształcące w Legnicy, SMS  Racibórz, Orki z Majorki z Lublińca.